Logilink FAN103 Case fan
| All | |
| Brutokaal | 0.12 kg |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 123 mm |
| Gross height (mm) | 26 mm |
| Gross width (mm) | 124 mm |
| Materjal | Plastic |
| Müratase | 31.3 dB |
| Netokaal | 0.1 kg |
| Õhuvool | 40-45 CFM |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| PET | 12.3 g |
| Producer product name | FAN103 |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Toote tööiga | 50.000 h |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Case fan |
| Ventilaatori kiirus (min) | 2.000 rpm 10% RPM |
| Ventilaatori konnektor | 5.25" Y-Doubler |
| Ventilaatori mõõdud (laius x sügavus x kõrgus) | 120x120x25 mm |
| Volume (m3) | 0.000396552 m |
Sildid: logilink fan103 case fan, fan103, logilink, jahutused


